דבר המנהלת


תוצאת תמונה עבור הקוסם מארץ עוץ ציטוטים


תלמידים והורים יקרים 

הקוסם מארץ עוץ, הוא אחד מסיפורי ההרפתקאות הגדולים ביותר, הזכור כמסע מרתק של ילדה קטנה וחבריה המופלאים לארץ זרה ומסקרנת. המסע לארץ עוץ ממחיש לכולנו כי בכל אדם טמונים כוחות רבים של חוכמה, טוב לב ואומץ  אך לעיתים דרוש מסע ארוך כדי לגלות אותם.

תפקידו של בית הספר הוא להתוות את הדרך במסע המורכב הזה מתוך מחויבות להצלחתו של כל תלמיד ותלמיד בתחום החברתי, הלימודי והרגשי, לשם כך חשוב לבסס תקשורת בין אישית טובה וחיובית המבוססת על היכרות מעמיקה, כבוד הדדי ואמון בין כל השותפים בעשייה החינוכית.

אנו שואפים להעמיק את זהותו של בית ספר רבין כבית חינוך משמעותי איכותי ומתווה דרך, המכוון את תלמידיו להיות בני אדם, מחויבים, מעורבים ומשפיעים בחיי החברה הישראלית, אשר מביאים לידי ביטוי את כישרונותיהם וחותרים להגשמת חלומותיהם וזאת לאור ערכים דמוקרטים הומניסטים.

באחריות בית הספר לתת לכל תלמיד את מרחב האפשרויות לפיתוח הפוטנציאל האישי והחברתי, לחזק את מודעותו למורכבות החברתית ולטפח סקרנות אינטלקטואלית, ויוזמה ולייצר עבורו הזדמנויות מגוונות לרכישת השכלה וכישורי חיים שיאפשרו לו בחירה בתחומי התעסוקה, הקמת משפחה, השתייכות לקהילה ותרומה לחברה.

בברכת שנה טובה, מוגנת, תומכת ומצמיחה,

מירב שרף